Наша компанія успішно працює на ринку міста Чернігова та Чернігівської області з 2007 року реалізуючи покрівельні та фасадні матеріали, постійно відкриваючи нові напрямки діяльності. З 2013 року компанією МеталПрофіль розпочато виробництво профнастилу та металочерепиці, а також багатьох інших покрівельних і фасадних матеріалів.
Завод МеталПрофіль випускає продукцію, яка використовується для проведення різних робіт: монтаж покрівлі житлових, виробничих, складських та торгових будівель, матеріали для зведення парканів, облицювання стін, оздоблення фасадів, будівництва несучих конструкцій, а також для багатьох інших робіт.

Завод МеталПрофіль виробляє та реалізує стіновий і покрівельний профнастил, металочерепицю, гладкий лист з полімерним та оцинкованим покриттям, комплектуючі, згинальні вироби, фальцевую покрівлю, фасадні касети, металеві водостічні системи, покрівельні ромби, Димники для димоходів, ковпаки для парканів.

Крім того ми реалізуємо пластикові водостічні системи, покрівельні плівки, мансардні вікна, вініловий сайдинг, горищні сходи, супутні матеріали для монтажу покрівлі та фасадів.